חדש באתר:

למה ג'ימייל לא מתחבר באאוטלוק

מבוא: הבעיה ופתרונות אאוטלוק נוכחיים

Outlook הוא אחד מלקוחות הדוא"ל הפופולריים ביותר בעולם. זה קיים כבר הרבה זמן ומשמש מיליוני אנשים. אחת הסיבות לכך שהוא הפך לפופולרי כל כך היא משום שהוא מציע חווית משתמש טובה מאוד.

עם זאת, יש כמה בעיות עם Outlook שמשתמשי Gmail צריכים להתמודד איתן. אחת הבעיות הללו היא שאאוטלוק לא מתחבר בג'ימייל כל הזמן. זה יכול להיות מאוד מתסכל עבור משתמשי Gmail שרוצים להשתמש בלקוח הדוא"ל המועדף עליהם אבל לא תמיד יכולים לעשות זאת מכיוון ש-Outlook לא עובד עבורם בכל עת.

יש כמה פתרונות לבעיה הזו, אבל הם לא מושלמים ולפעמים מובילים גם לבעיות אחרות שצריך לפתור. הפתרון העיקרי שאנו יכולים להציע לכם כעת הוא שימוש באפליקציה בשם "Outlook Connector" אשר תאפשר לכם לחבר את חשבון הג'ימייל שלכם לחשבון האאוטלוק שלכם דרך ספק שירות צד שלישי, מבלי להתפשר על בעיות אבטחה או פרטיות.

Gmail הוא לקוח דוא"ל פופולרי מאוד. הוא נמצא בשימוש על ידי למעלה ממיליארד אנשים ברחבי העולם. עם זאת, ישנם מצבים שבהם Gmail אינו מתחבר ל-Outlook. הסיבות לבעיה זו שונות. חלקם טכניים, אחרים נגרמים על ידי מדיניות החברה וכן הלאה.

הסיבה הנפוצה ביותר לכך ש-Gmail לא מתחבר ל-Outlook היא שהמשתמש הגדיר את חשבון האימייל שלו באופן שאינו תואם את ההגדרות של Gmail. זה יכול להיעשות במודע או לא מודע וזה קורה לעתים קרובות מכיוון שלספקי דואר אלקטרוני שונים יש הגדרות ותכונות שונות שהם מציעים למשתמשים שלהם.

במקרים אחרים, ייתכן שהבעיה נגרמת מגרסה ישנה של Outlook או התנגשות תוכנה אחרת שמונעת מ-Gmail להתחבר ל-Outlook.

מאמר זה יראה לכם כיצד לגרום לג'ימייל שלכם לעבוד עם האאוטלוק בכל מצב – גם אם מעולם לא חיברתם את שני אלה לפני כן!

הקדמה: מה גורם ל-Gmail לא להתחבר ב-Outlook?

Gmail לא מתחבר באאוטלוק היא בעיה נפוצה. זה יכול לקרות מסיבות שונות וניתן לפתור את זה עם השלבים הבאים.

הסיבה השכיחה ביותר לכך ש-Gmail לא מתחבר ב-Outlook היא שספק שירותי הדוא"ל שלך אינו תומך ב-IMAP. תצטרך להשתמש ב-POP כדי לסנכרן את הדוא"ל, אנשי הקשר והיומנים שלך עם Gmail.

הרבה אנשים משתמשים ב-Gmail כספק שירותי הדוא"ל העיקרי שלהם מכיוון שהוא חינמי ויש לו הגנת דואר זבל מעולה. החיסרון הוא שלא תוכל לסנכרן את המיילים, אנשי הקשר והיומנים שלך עם Outlook מבלי לשלם עבור שירות של צד שלישי כמו Office 365 או G Suite.

Gmail הוא שירות דוא"ל חינמי המשמש למעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם. זהו לקוח דוא"ל שפועל באינטרנט והוא הושק על ידי גוגל בשנת 2004.

ישנן סיבות רבות לכך ש-Gmail לא עובד ב-Outlook. אחד מהם עשוי להיות בגלל שהלקוח שבו אתה משתמש כדי להתחבר ל-Gmail אינו נתמך על ידי האפליקציה. סיבה נוספת יכולה להיות בגלל שהשבתת POP3 או IMAP בחשבון שלך וזה מונע מ-Outlook להתחבר ל-Gmail.

אם ברצונך להשתמש ב-Gmail עם Outlook, תצטרך להפעיל POP3 או IMAP בחשבון שלך כדי שזה יפעל כראוי.

3 דרכים לתקן את הבעיה עם קישוריות Gmail ו-Outlook

כאשר אתה מנסה לחבר את Gmail ל-Outlook בפעם הראשונה, ייתכן שנתקלת בשגיאה "לחשבון זה אין יישום דוא"ל משויך אליו. אנא התקן אחד לפני שתמשיך".

זה קורה מכיוון ש-Outlook אינו מזהה את Gmail כספק שירותי דוא"ל חוקי. ישנן 3 דרכים לתקן את הבעיה:

1. התקן את דפדפן Google Chrome והשתמש בו בתור דפדפן ברירת המחדל שלך.

2. השתמש ב-IMAP ב-Gmail והגדר את Outlook להשתמש ב-IMAP במקום POP3 או Exchange ActiveSync (EAS).

3. השתמש בלקוח דוא"ל של צד שלישי כמו Thunderbird, התואם IMAP עם Gmail ו-Outlook

Gmail לא מתחבר לאאוטלוק? זוהי בעיה נפוצה עבור אנשים רבים וייתכן שאתה אחד מהם. להלן 3 דרכים לתקן את הבעיה עם קישוריות Gmail ו-Outlook:

1. בדוק את ההגדרות שלך ב-Gmail וב-Outlook

2. שנה את הגדרות ה-POP/IMAP שלך ב-Gmail

3. נסה להשתמש בספק דוא"ל אחר

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד