חדש באתר:

הזמר במסכה

התופעה המסתורית של הזמרים רעולי הפנים

The Masked Singer היא תוכנית ריאליטי המשודרת ב-FOX מאז ה-3 בינואר 2019. התוכנית מציגה עשרה סלבריטאים שלובשים מסכות כדי להסתיר את זהותם בזמן שהם שרים. זמרים רעולי פנים אלו מלווים בלהקה חיה ופאנל שופטים מתחלף שעוזרים להם לבחור איזה שיר יבצע הזמר הבא.

המופע הזה הפך לתופעה כי כל כך קשה לחזות את זהות הזמרים רעולי הפנים והיא יצרה דינמיקה מעניינת לצופים וגם למתמודדים.

The Masked Singer היא לא התוכנית הראשונה שמציגה מפורסמים רעולי פנים כמו The Voice או America's Got Talent, אבל היא אחת התוכניות הראשונות שמתמקדת בהיבט הספציפי הזה של תרבות הסלבריטאים. זה גם מספק טוויסט מעניין בתחרויות שירה כי אין חיסולים, רק הופעות מתמשכות עד שמתמודד אחד יכול לנחש מי הם.

הזמר רעול הפנים הוא תופעה שמתרחשת מאז עליית הרשתות החברתיות. הזמר רעול הפנים הוא מישהו ששר בעילום שם, כשמסיכה מכסה את פניו. הם צצו בכל רחבי האינטרנט והפכו פופולריים יותר ויותר בקרב אנשים בכל רחבי העולם.

הזמרים רעולי הפנים לא רק שרים לבד, הם גם מופיעים לצד זמרים אחרים כדי ליצור מופע שירה שיתופי. ביצועים אלו נעים בין שירי פופ לשירי עם מסורתיים ולרוב מלווים בסרטונים המציגים את פניו של הזמר בצילומי תקריב.

הזמרים רעולי הפנים הפכו כל כך פופולריים שהם הולידו אינספור ממים ודפי מעריצים באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. אנשים אוהבים את המבצעים האלה כי הם לא יודעים מי הם או מה הסיפור שלהם – זה כמו לצפות בהם בפעם הראשונה בכל פעם שאתה רואה אותם מופיעים!

רגעי זמר מסכות מפתח מהפרק של אמש

הזמר עם המסכות היא תוכנית ריאליטי המשודרת ברשת FOX. התוכנית מציגה סלבריטאים שלובשים מסכות כדי להסתיר את זהותם.

בפרק אמש היו כמה מהרגעים הטובים ביותר מהתוכנית עד כה. אחד הרגעים המדוברים ביותר היה כשאחת המתמודדות (שהתבררה כנקבה) חשפה את זהותה כזמרת. זה היה די מזעזע עבור כל המעורבים, כולל השופטים והצופים.

The Masked Singer היא תוכנית חדשה ב-FOX. זה זכה להצלחה בקרב צופים ומבקרים כאחד.

אמש, זמר המסכות חשף את זהותם לעולם.

ישנן תיאוריות רבות לגבי מי יכול להיות הזמר רעול הפנים. יש אנשים שחושבים שזה שחקן, בעוד שאחרים חושבים שזה יכול להיות כוכב פופ או אולי אפילו פוליטיקאי.

1. הקדמה

הזמרת במסכה היא תוכנית תחרות שירה המשודרת בבריטניה משנת 2006. התוכנית בהנחיית אמה וויליס וכוללת פאנל של שלושה שופטים המבקרים את ההופעות.

התוכנית נמצאת כעת בסדרה האחת עשרה, המשודרת ב-ITV. הזמר רעול הפנים היה מועמד לפרסים רבים, כולל פרסי הטלוויזיה הלאומיים, פרסי BAFTA ופרסי החברה המלכותית לטלוויזיה.

הזמר רעול הפנים זכה לשבחים כאחת התוכניות המצליחות ביותר של ITV וגם הוכתרה כאחת מתוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר של בריטניה ב-2016 על ידי מגזין רדיו טיימס.

The Masked Singer היא תוכנית טלוויזיה אמריקאית המשודרת ברשת פוקס. המופע הוא משחק ניחושים שבו הקהל מנסה לנחש מיהו הזמר רעול הפנים על ידי צפייה בהופעות שלהם וניחוש מי הם באמצעות הקול וסגנון ההופעה שלהם.

The Masked Singer נוצר על ידי Endemol Shine North America והוצג בבכורה בינואר 2019. במופע משתתפים עשרה זמרים, אחד מהם הוא סלבריטי, שזהותם מוסתרת מהקהל.

4. עובדות שונות על התוכנית

The Masked Singer היא תוכנית טלוויזיה ב-FOX הכוללת עשרה מפורסמים שמתחרים על חשיפת המסכה על ידי הציבור.

זמר המסכות היא תחרות זמר ריאליטי עם עשרה מפורסמים רעולי פנים ושופט אורח אחד מפורסמים. התוכנית עלתה לראשונה ב-2 בינואר 2019, עם ספיישל של שעתיים. The Masked Singer משודר בארצות הברית ב-Fox ובקנדה ב-CTV.

הזמר עם המסכות יצולם באולפני ראלי בהוליווד בלוס אנג'לס, קליפורניה.

זמר המסכות היא תחרות שירה שבה ניתן לראות רק את ראשי המבצעים. המתמודדים הם כולם זמרים, סלבריטאים או אישים מרחבי העולם הלובשים מסכות כדי להסתיר את זהותם.

The Masked Singer היא תוכנית ריאליטי אמריקאית שנוצרה על ידי טיירה בנקס וקן וורוויק. הבכורה שלו הייתה ב-2 בינואר 2019 ב-FOX ומשודרת בכל יום רביעי בערב בשעה 21:00 EST.

המתמודדים מתחרים בקבוצות של חמישה ובכל שבוע מישהו מודח עד שנותר מנצח אחד עומד עם גילוי זהותו. הסדרה תוארה כ"America's Got Talent פוגש את הטופמודל הבאה של אמריקה".

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד