חדש באתר:

גשם

אפליקציית גשם

גשם היא אפליקציית מזג אוויר פופולרית המספקת תחזיות מדויקות. Rain הוקמה על ידי שני בוגרי סטנפורד, ג'ף לין ושאן ג'יאנג. הם רצו לפתור בעיה שכל אדם מתמודד איתה ביום יום: גשם.

הבעיה ברוב אפליקציות מזג האוויר היא שהן אינן מדויקות ומספקות תחזיות לא מדויקות לגבי מזג האוויר. גשם פותר בעיה זו על ידי שימוש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לספק תחזיות מדויקות לגבי הגשם באזור שלך.

גשם, מעיל גשם, ז'קט עמיד למים, ז'קטים באינטרנט

המילה "גשם" אומרת הרבה דברים לאנשים שונים. עבור אנשים מסוימים זה עשוי להיות קול טיפות הגשם הנופלות על החלון שלהם. עבור אחרים זו עשויה להיות התחושה של בגדים קרים ורטובים לאחר יום גשום. אבל עבור רוב האנשים בעולם הזה, גשם הוא רק מטרד שהורס להם את היום.

גשם יכול להרוס את מצב הרוח שלך ולהרוס את היום שלך!

אבל יש דרכים להגן על עצמך מפני זה!

כל מה שאתה צריך זה מעיל גשם טוב!

חשיבותו של יער הגשם לעולם ומדוע הוא חשוב לך ולעסק שלך

יער הגשם הוא חלק חיוני בעולם. הוא מייצר כ-20% מהחמצן של כדור הארץ והוא ביתם של יותר ממחצית מכל המינים על פני כדור הארץ. עם זאת, היא גם אחת המערכות האקולוגיות בסכנת הכחדה בעולם. יער הגשם הושפל בגלל הצורך שלנו באנרגיה, סחורות ומזון.

חלק זה יבדוק את כל מה שאתה צריך לדעת על יערות גשם, החל מהחשיבות שלהם ועד למה הם חשובים לך ולעסק שלך, כמו גם איך אנחנו יכולים להציל אותם.

יער הגשם הוא אחת המערכות האקולוגיות החשובות ביותר על פני כדור הארץ. הוא ביתם של יותר מ-50% מכל המינים החיים ומכסה רק 2% משטח כדור הארץ.

יערות הגשם חשובים מכיוון שהם מספקים אוויר נקי, מים מתוקים, מזון, תרופות ועבודות למיליוני אנשים. הם גם עוזרים לווסת את האקלים בעולם על ידי ספיגת פחמן דו חמצני מהאטמוספרה.

יער הגשם הוא חלק מרכזי מהעתיד שלנו מכיוון שהוא מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי לשרוד ולשגשג. הוא מספק לנו מזון, מים מתוקים, אוויר נקי ועבודות.

סוגי מעילי גשם

מעילי גשם מיועדים לגברים ולנשים כאחד, אך העיצוב משתנה. העיצוב של מעילי גשם לגברים הוא בדרך כלל מסורתי יותר, בעוד שלמעילי גשם לנשים יש לרוב סגנון נשי יותר.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מעילי גשם:

– מעיל טרנץ' הוא מעיל ארוך שיורד עד הברכיים או נמוך יותר. יש לו חגורה במותניים שניתן להדק כדי להרחיק את הרוח והמים.

– מק הוא ג'קט קצר ועמיד למים עם ברדס. לעתים קרובות הוא נלבש על בגדים והוא אינו מרופד מבפנים.

– פארקה הוא מעיל ארוך במיוחד עם קפוצ'ון גזוז פרווה, הנקרא לפעמים ז'קט "אסקימואי" או "אינואיט".

מעיל גשם הוא סוג של בגדים עליונים הנלבשים כאשר יורד גשם. זה נועד לשמור על הלובש יבש וחם. ישנם סוגים רבים ושונים של מעילי גשם זמינים בשוק כיום, החל מקל משקל ועד כבד, מיקר ועד זול.

הסוג הנפוץ ביותר של מעיל גשם הוא מעיל גשם, שקיים כבר מאות שנים. זה תוכנן במקור עבור קצינים בריטיים שהיו צריכים משהו שיהיה גם עמיד למים וגם יגן עליהם מפני הרוח והקור בחודשי החורף. היום זה פופולרי בקרב כל מי שרוצה להישאר יבש כשיורד גשם או שלג בחוץ.

כתיבת תוכן: עט הזהב – Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד