חדש באתר:

איתמר בן גביר

הדרך להצלחה של איתמר בן גביר

איתמר בן גביר הוא עורך דין ופוליטיקאי בישראל. הוא המייסד והמנהיג של מפלגת הימין הקיצוני "עוצמה יהודית", שהקים ב-2018.

בן גביר נולד בירושלים ב-12 בנובמבר 1977 לאם ישראלית ואב מרוקאי. אביו היה קצין בצבא ההגנה לישראל שלחם במלחמת ששת הימים, מלחמת יום הכיפורים ומבצע אנטבה.

בן גביר למד משפטים באוניברסיטת בר אילן, שם קיבל את תואר ה-LLB בשנת 2000. לאחר מכן הפך לעורך דין בבית המשפט המחוזי בירושלים ובמקביל עבד כמרצה בבית הספר למשפטים באוניברסיטת בר אילן.

איתמר בן גביר הוא עו"ד ופוליטיקאי ישראלי. כיהן כחבר כנסת מטעם מפלגת הימין הקיצוני עוצמה יהודית בין השנים 2015-2019.

בן גביר נולד בירושלים, ישראל בשנת 1974 למשפחה יהודית אורתודוקסית. הוא למד בישיבת הר עציון, שם הפך למורה. לאחר מכן המשיך ללמוד באוניברסיטת בר-אילן, שם סיים את לימודי המשפטים. הוא עובד כעורך דין משנת 2000, מתמחה במשפט אזרחי ומשפט פלילי.

בשנת 2008 הקים בן גביר את "הליגה להגנה יהודית" עם מאיר דוד קאהן ובנצי גופשטיין. הארגון מסווג כארגון טרור על ידי ה-FBI והוצא מחוץ לחוק בישראל ב-2013 לאחר שהשתתף בהפגנות אלימות נגד ערבים אזרחי ישראל – שחלקן הפכו להתפרעויות.

מבוא

איתמר בן גביר הוא פעיל ימין ופוליטיקאי ישראלי. הוא המייסד והמנהיג של מפלגת הימין הקיצוני עוצמה יהודית, שבראשה הוא עומד כחברה היחידה שלה בכנסת.

איתמר בן גביר נולד ב-7 בנובמבר 1974 בבאר שבע, למשפחה של עולי תימן. אביו היה קצין בצה"ל ששירת כקצין מודיעין צבאי במלחמת יום הכיפורים ואמו הייתה אחות.

בן גביר סיים לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב והפך לעורך דין בגיל 27. נשוי ואב לשישה ילדים.

איתמר בן גביר היה יזם, איש הון סיכון ואיש עסקים מצליח. הוא המייסד של חברת ההון סיכון הטכנולוגית, Palo Alto Networks, שבסיסה בסן פרנסיסקו.

בעל תואר בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר MBA מאוניברסיטת סטנפורד. הוא גם למד בבית הספר לניהול קלוג באוניברסיטת נורת'ווסטרן.

הוא החל את דרכו כאנליסט ניירות ערך אצל גולדמן זאקס בעיר ניו יורק ולאחר מכן הפך למנהל המחקר של מורגן סטנלי בישראל.

הוא הצטרף ל-Sequoia Capital כשותף ב-1996, שם היה גורם מרכזי להצלחת החברה על ידי גיבוי לחברות כמו גוגל, יוטיוב, לינקדאין, פייפאל ו-WhatsApp. הוא עזב את Sequoia Capital כדי להקים את פאלו אלטו נטוורקס עם ניר זוק, ששוויה כעת 8 מיליארד דולר.

האתגרים והיתרונות של הקמת חברה כמנהיג צומח

איתמר בן גביר הוא יזם מצליח שהקים והצמיח חברה משלו, משרד עורכי דין בן גביר. החברה זכתה להצלחה רבה בשנים האחרונות, אך איתמר עצמו אינו חף מאתגרים. הוא מדבר על האתגרים שלו וכיצד הוא התגבר עליהם כדי לצמוח כמנהיג.

איתמר בן גביר נולד ב-10 בנובמבר 1973 בירושלים. הוא גדל על ידי אביו ששירת כקצין בצבא ההגנה לישראל (צה"ל). איתמר למד בבית ספר באוניברסיטה העברית בירושלים, שם למד משפטים. בשנת 2003 פתח משרד עורכי דין משלו שלימים נודע כמשרד עורכי דין בן-גביר. המשרד שלו הצליח וממשיך לצמוח עם כל שנה שחולפת.

חלק מהאתגרים איתם התמודד איתמר בעת הקמת העסק שלו היו מציאת לקוחות ועובדים שיעבדו עבורו בחינם או בעלות נמוכה בגלל חוסר הכסף הפנוי לפתיחת העסק בתחילה.

בניית הרשת שלך כשאתה רק בתחילת הדרך

איתמר בן גביר הוא עורך דין ופוליטיקאי. הוא נולד בירושלים בשנת 1971. הוא מייסד מפלגת הימין הקיצוני הבית היהודי וחבר כנסת ישראל.

בן גביר למד משפטים באוניברסיטת תל אביב, שם סיים את התואר LLB. לאחר סיום לימודיו המשיך ללמוד באוניברסיטת בר אילן שם הוענק לו תואר LLM במשפט בינלאומי וזכויות אדם.

בן גביר הקים ב-2009 את מפלגת הבית היהודי, שהפכה בשנים האחרונות לאחת ממפלגות הימין המצליחות בישראל.

ב-2012 כיהן בן גביר כשר ללא תיק לשירותי דת בממשלת ראש הממשלה בנימין נתניהו עד לשנת 2013, אז התפטר מתפקידו עקב חילוקי דעות עם מדיניות נתניהו בנושאי דת. ב-2015 התמודד בן גביר לראשות העיר ירושלים אך הפסיד לניר ברקת ב-3% קולות או כ-30 אלף קולות מתוך יותר מ-400 אלף פתקים.

ללמוד מהטובים ביותר – מה איתמר למד מהמנטורים שלו שהוא ישתף אתכם

"איתמר בן גביר הוא עורך דין, והוא גם המייסד של ארגון 'נוער נגד טרור'. הוא מומחה למשפט בינלאומי והרצה באוניברסיטאות רבות וכן היה שותף במשרד עורכי דין במשך שנים רבות.

איתמר בן גביר נלחם בטרור שנים רבות ולמד מהטובים ביותר – המנטורים שלו. בהרצאה זו, איתמר ישתף אתכם במה שלמד מהמנטורים שלו שהוא יעביר לכם".

חלק זה דן כיצד המנטורים של איתמר בן גביר לימדו אותו שיעורים יקרי ערך שהוא חולק עם הקהל.

איתמר בן גביר הוא עורך דין ויזם, אשר חונך על ידי הטובים ביותר. הוא ישתף אתכם כיצד למד מהמנטורים שלו מה נדרש כדי להיות יזם.

הוא גם ישתף אתכם בסודות המנהיגות העסקית שלמד מהמנטורים שלו.

איתמר בן גביר הוא עורך דין, יזם ודובר מוטיבציה. המטרה שלו היא לעזור ליזמים להצליח בעסקיהם ולהניע אותם להשיג את מטרותיהם.

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד