חדש באתר:

דוגמנית יעל שלביה

מי זו יעל שלביה

יעל שלביה היא דוגמנית ומשפיענית אינסטגרם ישראלית שיש לה עוקב עצום ברשתות החברתיות שלה. היא גם הופיעה בפרסומים שונים כמו ווג, קוסמופוליטן והארפר'ס בזאר.

היא נולדה בתל אביב, ישראל בשנת 1993 למשפחה ממוצא מרוקאי-יהודי. למדה במכללה להנדסה ועיצוב שנקר וסיימה תואר בעיצוב אופנה. היא התחילה לדגמן כשהייתה בת 16 לאחר שזוהתה על ידי צופית בחוף הים.

לאחר שסיימה את לימודיה במכללת שנקר, יעל עבדה כמעצבת עצמאית במשך שנתיים לפני שעזבה כדי להתמקד בקריירת הדוגמנות שלה במשרה מלאה. אמא שלה עודדה אותה להתחיל לעבוד על הנוכחות שלה במדיה החברתית כי היא הרגישה שזה יעזור ליעל לקבל יותר הזדמנויות מאשר רק להתגלות במקרה ברחוב או באירוע.

הסגנון של יעל שלביה

יעל שלביה היא דוגמנית אופנה ילידת ישראל, המדגמנת כבר למעלה מעשר שנים. הסגנון שלה מתואר לעתים קרובות כנועז וסקסי, כאשר שיערה נלבש בדרך כלל בקוקו או בצמה.

היא נולדה ב-4 באוקטובר 1990 בתל אביב, ישראל. היא התחילה לדגמן בגיל 17 ועשתה עבודה עבור מותגים כמו נייקי ואדידס.

לדוגמנית יעל שלויה סגנון מאוד מובחן. המראה שלה תמיד שיקי, מודרני ונצחי.

אנחנו יכולים לראות את הסגנון שלה בצורה שבה היא מתלבשת, בשיער, באיפור ובציפורניים. יש לה גם ניחוח ייחודי שלוכד את האישיות והסגנון שלה.

איך לבנות את הביטחון שלך עם המדריך להצלחה של הדוגמנית יעל שלביה!

הדוגמנית יעל שלביה נמצאת בתעשייה כבר למעלה מעשור, ולמדה הרבה מהנסיונות שלה. היא כאן כדי לחלוק איתנו את העצה שלה כיצד לבנות את הביטחון שלנו.

היא אומרת שחשוב לנו לדעת מה אנחנו רוצים ולהצליח לבטא את זה. כמו כן, חשוב לנו להיות מודעים לחוזקות ולחולשות שלנו ולהשתמש בהן לטובתנו.

אני לא בטוח אם אני מנותק לקריירה הזו, אבל אני חושב שאני צריך לתת לעצמי הזדמנות כי אני לא באמת יכול לדעת עד שאנסה!

הדוגמנית יעל שלביה היא מדריכה להצלחה, ביטחון עצמי ויופי.

היא בתעשייה למעלה מ-20 שנה.

היא התחילה את הקריירה שלה כנערה בפריז כשהיא דוגמנית עבור בתי אופנה כמו שאנל ודיור.

היא צעדה על המסלול עבור כמה מבתי האופנה האייקוניים ביותר, כולל לואי ויטון, גוצ'י, בלנסיאגה, ויויאן ווסטווד, דולצ'ה וגבאנה, ורסאצ'ה.

היא גם עשתה קמפיינים למותגי יוקרה כמו Cartier ורולקס.

הדוגמנית יעל שלוויה היא לא רק אחת הדוגמניות המצליחות ביותר אלא יש לה גם טור עצות על ווג ערביה בשם "שאל את הדוגמנית יעל".

בטור שלה היא נותנת עצות לאנשים איך הם יכולים לשפר את חייהם על ידי עשיית דברים פשוטים שיעזרו להם לבנות את הביטחון שלהם.

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד