חדש באתר:

וופי גולדברג

מי זו וופי גולדברג ולמה היא חשובה לנוער להט"ב?

וופי גולדברג היא קומיקאית, שחקנית, מנחה וסופרת אמריקאית. היא ידועה במופע החד-אישה שלה ובשגרת הקומדיה שלה.

וופי גולדברג הייתה דמות בולטת בקהילת הלהט"ב מאז ימי האיידס הראשונים. היא הייתה אחת הסלבריטאים הראשונים שדיברו על איידס ו-HIV ב-1985.

היא הייתה תומכת קולנית בשוויון נישואים, זכויות אימוץ הומוסקסואלים ומטרות להט"ב אחרות באמצעות כלי תקשורת שונים כמו מדיה חברתית או ראיונות.

וופי גולדברג היא שחקנית אמריקאית מפורסמת, קומיקאית ומנחת אירוח. היא גם אישה מיוחדת.

היא נמצאת בתעשיית הבידור יותר משלושה עשורים וזכתה בפרסים רבים. היא הייתה האישה הראשונה שזכתה בפרס אמי על עבודתה ב-The View, וכן הייתה האשה השחורה הראשונה שאי פעם אירחה את טקס פרסי האוסקר.

ב-1992 היא הפכה לאישה והאפרו-אמריקאית הראשונה והשנייה שזכתה באוסקר על משחק בתפקיד משנה, מה שעשתה ב-Ghost. ב-2007 היא קיבלה כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד.

היא גם נלהבת מצדק חברתי, במיוחד עבור נוער להט"ב וילדים עם HIV/איידס; היא הייתה גלויה לגבי הנושאים האלה במהלך הקריירה שלה.

וופי גולדברג, קול התבונה רב-כישרונות

וופי גולדברג היא שחקנית, קומיקאית ומנחת אירוח אמריקאית.

היא הייתה מועמדת ל-13 פרסי אמי, וזכתה בארבעה. המועמדות הראשונה שלה הייתה ב-1984 על עבודתה על "הצבע הסגול", שזיכה אותה בפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד משנה. היא קיבלה מועמדות נוספת בשנה שלאחר מכן על "הצבע הסגול" ולאחר מכן שוב ב-1986 על "הלב של קלרה".

המועמדויות האחרות שלה היו על עבודתה על "Ghost", "Sister Act 2: Back In The Habit" וכמפיקה של Eddie Murphy: Raw.

וופי גולדברג הוא קול מוכשר של הגיון.

וופי גולדברג היא שחקנית, קומיקאית, סופרת ומנחת אירוח אמריקאית. היא הופיעה בכמה תוכניות אירוח במהלך השנים ויש לה תוכנית אירוח משלה ב-ABC בשם The View.

וופי גולדברג והחשיבות של תמיכה בנשים בפוליטיקה

וופי גולדברג היא לא האדם היחיד שדיבר נגד הממשל הנוכחי. נשים בכל העולם מצטרפות למאבק הזה. הם משתמשים בקולותיהם כדי לחולל שינוי ולהילחם על מה שהם מאמינים בו.

יש היסטוריה ארוכה של נשים שנדחקות לשוליים והתעלמו מהן כשזה מגיע לפוליטיקה, אבל זה לא אומר שהן הולכות להפסיק להילחם. למעשה, נשים נאבקות על זכויותיהן עוד מימי קדם. תנועת זכות הבחירה הייתה אחת התנועות המשפיעות ביותר בהיסטוריה האמריקאית והיא הובלה על ידי נשים שמאסו בהתייחסותן מצד החברה והמחוקקים.

בשנים האחרונות ראינו יותר נשים מתמיד מתמודדות לתפקיד ומנצחות בבחירות – אבל יש עוד הרבה עבודה לעשות לפני שנוכל לומר שהמדינה שלנו באמת שווה לכולם, ללא הבדל מגדר או נטייה מינית. מחזור הבחירות הזה הראה לנו עד כמה חשוב שנתמוך בנשים האמיצות האלה

וופי גולדברג היא קומיקאית, שחקנית ומנחת אירוח אמריקאית. היא הייתה מועמדת ל-13 פרסי אמי וזכתה בארבעה. סגנון הקומדיה שלה מתואר לעתים קרובות כ"שערורייתי" ו"לא מתנצל".

בשנת 2003, היא הפכה לאישה הראשונה שנכנסה לאקדמיה לאמנויות ולמדעי הקולנוע. בשנת 1996, היא זכתה לכבוד בכוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד.

בשנת 2016, גולדברג אושרה כאחד החברים החדשים בתוכנית האירוח של ABC The View כדי להחליף את רוזי אודונל. מאז היא הפכה למנחה שותפה ולמפיקה בפועל של התוכנית.

כתיבת תוכן: עט הזהב – Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד