חדש באתר:

כדורגלן אליהו עופר

עובדות מעטות ידועות על כוכב הכדורגל בן ה-18

הכדורגלן אליהו עופר הוא אחד הכישרונות המבטיחים בכדורגל הישראלי. ידועות מעט עובדות על הכדורגלן בן ה-18.

אליהו נולד בישראל לאב ישראלי ולאם בריטית, יהודייה. הוא החל לשחק כדורגל בגיל חמש והצטרף לאקדמיית הנוער של מכבי חיפה בשנת 2011. את הופעת הבכורה המקצועית שלו במכבי חיפה ערך מול הפועל באר שבע ב-30 באוקטובר 2017, נכנס כמחליף לערן זהבי.

הוא זומן לייצג את ישראל ברמות נוער שונות וקיבל מדי פעם קפטן נבחרת עד 19.

אליהו עופר הוא כדורגלן בן 18 מישראל. הוא משחק כחלוץ בנבחרת ישראל. הוא השחקן הצעיר בנבחרת ומעורב בכמה מהמשחקים החשובים של ישראל בשנים האחרונות.

עופר נולד ב-21 בנובמבר 1999 בכפר סבא בישראל והחל לשחק כדורגל כשהיה בן 6. קריירת הכדורגל שלו התעוררה כשהצטרף להפועל פ"ת בגיל 10 ושיחק בקבוצות הנוער שלהן עד 2017, אז ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת בגיל 17. ב-2018 עבר למכבי ת"א בה הוא משחק כיום לצדה. כמה מהשחקנים הטובים בישראל כמו ערן זהבי וטל בן חיים.

מה הסיפור של אליהו עופר וכיצד הגיע לתפקידו ככדורגלן.

אליהו עופר הוא כדורגלן מישראל ששיחק במכבי חיפה, הפועל חיפה, מכבי תל אביב ובית”ר ירושלים. הוא נולד ב-13 בפברואר שנת 1986 בנתניה.

אליהו עופר ערך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת ישראל בשנת 2005. הוא שיחק גם באליפות אירופה עד גיל 21 2007 בה כבש שער אחד מול יוון. ב-2008 הוא זומן לשחק בנבחרת הבוגרת של ישראל ומאז זכה בתחרות חמש פעמים.

בשנת 2009 חתם אליהו עופר על חוזה במכבי חיפה בהדרכת המאמן רוני לוי בו ימשיך לשחק עד סוף 2010. בשנת 2011 חתם על חוזה בהפועל חיפה בהדרכת המאמן ניר קלינגר בו ימשיך לשחק עד 2012 כאשר הוא חתם במכבי תל אביב בהדרכת המאמן אלי גוטמן שם ימשיך להישאר עד 2013 אז

אליהו עופר הוא כדורגלן ישראלי המשחק בעמדת המגן המרכזי. הוא קפטן הפועל חיפה ושיחק גם במכבי תל אביב והפועל כפר סבא.

הוא גם חבר בנבחרת ישראל בכדורגל, לאחר שערך את הופעת הבכורה שלו ב-12 באוקטובר 2009 במשחק ידידות מול מונטנגרו.

אליהו עופר עוזב את מכבי חיפה לקבוצת טולוז

אליהו עופר, כדורגלן ישראלי צעיר, עזב את מכבי חיפה לקבוצת טולוז.

עופר שיחק במכבי חיפה מגיל 17 ושיחק תפקיד מרכזי בעונת זכייתה באליפות בשנה שעברה. הוא רק בן 20 וכבר זכה עם המועדון בארבע אליפויות ישראל.

אלי עופר הוא כדורגלן ששיחק בליגת העל הישראלית, בליגת העל הסקוטית ובליגה הצרפתית 1.

אליהו עופר נולד ב-4 באוקטובר 1985 בחיפה, ישראל. אלי עופר הוא שחקן כדורגל ששיחק במכבי חיפה, הפועל כפר סבא והפועל נצרת עילית. הוא שיחק גם בקבוצת הקילמארנוק הסקוטית בפרמייר-ליג בין השנים 2004-2006 וב-Toulouse FC בין השנים 2007-2008.

הקבוצה האחרונה של אליהו הייתה מכבי חיפה בה חתם ב-27 ביולי 2017. הוא עזב את מכבי חיפה כדי לשחק בקבוצת טולוז ב-17 בינואר 2018.

מדוע כריסטיאן סאליבא החתים את אליהו עופר בתור הסטודנט שלו?

בחלק זה אדון בסיבות שבגללן כריסטיאן רוק החתים את אליהו עופר כתלמידו.

כריסטיאן רוק הוא מאמן כדורגל מצליח ושחקן עבר שאימן כמה מהקבוצות המצליחות בעולם. הוא ידוע גם בזכות נאומי המוטיבציה והשיחות שלו, המשודרות לעתים קרובות בערוצי טלוויזיה כמו ESPN. שיטות האימון שלו תוארו על ידי רבים כחדשניות ולא שגרתיות, תוך התמקדות בבניית צוות ופיתוח שחקנים.

רוק תמיד היה מוקסם מרעיונות וחידושים חדשים, ולכן היה כל כך להוט להחתים את אליהו עופר כתלמידו. אחת הסיבות שהחתים אותו הייתה בגלל שרצה ללמוד על דרכים חדשניות לאמן שחקנים לדורות הבאים. סיבה נוספת הייתה כי רוק רצה לראות איך זה יהיה אם לכדורגלן בן 18 תהיה גישה לכל הידע שלו באימון מכל השנים האלה שבילה באימון כדורגל בגיל כל כך צעיר.

הכדורגלן אליהו עופר הוא תלמידו של כריסטיאן רוק, שחקן כדורגל בינלאומי. רוק הוחתם על ידי קבוצת לבאנטה הספרדית. הוא משחק בקבוצה מאז 2008.

השניים הכירו כשעופר היה בן 12 ורוק שיחק בהפועל תל אביב בישראל. מאז הם עובדים יחד. רוק מלמד אותו על כישורי כדורגל וכישורי חיים, כמו גם איך להיות אדם טוב על המגרש ומחוצה לו.

רוק אמר שתמיד קיווה להחתים את עופר כתלמיד שלו כי הוא מאמין שיש לו פוטנציאל להיות שחקן גדול בעתיד. הוא גם אמר שחשוב ללמד שחקנים לא רק איך לשחק כדורגל אלא גם איך לדאוג לעצמם מחוץ למגרש, כדי שיוכלו לגדול לאנשים טובים שלא רק מצליחים בספורט שלהם אלא גם בעלי קריירה אחרי שהם. לפרוש ממנו.

כתיבת תוכן – עט הזהב Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד