חדש באתר:

מונדיאל

המונדיאל הוא אירוע בעל משמעות תרבותית גדולה, אך אין להתעלם ממנו על ידי המטיילים

המונדיאל הוא אירוע בעל משמעות תרבותית גדולה, אך אסור להתעלם ממנו על ידי המטיילים.

המונדיאל הוא אירוע בעל משמעות תרבותית גדולה, אך אסור להתעלם ממנו על ידי המטיילים. זהו אירוע תרבות שנחגג על ידי למעלה מ-3 מיליארד אנשים בעולם ואירוע ספורטיבי שמושך מיליוני צופים מכל קצוות תבל. הטורניר נערך כל ארבע שנים מאז 1930, למעט 1942 ו-1946 עקב מלחמת העולם השנייה.

זהו אירוע תרבות שנחגג על ידי למעלה מ-3 מיליארד אנשים בעולם ואירוע ספורטיבי שמושך מיליוני צופים מכל קצוות תבל. הטורניר נערך כל ארבע שנים מאז 1930, למעט 1942 ו-1946 עקב מלחמת העולם השנייה.

מהו גביע העולם ואיך מנצחים בו?

גביע העולם הוא אירוע הספורט הנצפה ביותר בעולם. הוא מתקיים כל ארבע שנים ומתקיים מאז 1930. המונדיאל הראשון נערך באורוגוואי, דרום אמריקה. הזוכה בטורניר זוכה לשמור על גביע זהב על שם ז'ול רימט, נשיא פיפ"א בשנים 1921-1954.

בכל פעם שמדינה מעפילה למונדיאל היא צריכה לעבור סבבי מוקדמות שמתקיימים במשך שנתיים לפני שהם יוכלו סוף סוף לשחק בטורניר עצמו. ישנן 32 קבוצות שמתחרות בטורניר והן מחולקות ל-8 קבוצות של 4 קבוצות כל אחת. לאחר משחק 3 משחקים, קבוצה אחת מכל קבוצה תעפיל לשלבי הנוקאאוט הכוללים 16 משחקים בסך הכל. המנצחים ב-16 המשחקים הללו יתמודדו זה מול זה על מנת להחליט מי יוכתר לאלוף ויחזיק את גביע הזהב הזה!

כיצד לשמור על קשר עם החברים והמשפחה שלך בחו"ל

המונדיאל הוא אירוע ענק שמפגיש אנשים. אבל ככל שהמשחקים נמשכים, זה יכול להיות קשה לשמור על קשר עם אנשים מכל העולם. למרבה המזל, יש כמה אפליקציות ואתרים שיכולים לעזור לך להישאר מחובר!

אלו הן רק חלק מהדרכים לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה בחו"ל במהלך המונדיאל:

– השתמש באפליקציה כמו WhatsApp או Skype לצ'אט בווידאו.

– השתמש ב-Facebook Messenger כדי לשלוח הודעות בחינם. – השתמש באינסטגרם ישיר להעברת הודעות פרטיות.

– בדוק את מפות Google לקבלת הנחיות אם אתה נוסע למקום כלשהו!

אילו מדינות כשירות למונדיאל 2018?

תהליך מוקדמות מונדיאל 2018 החל במרץ 2015, כאשר המשחקים הראשונים נערכו ביוני 2015.

תהליך ההסמכה הוא סדרה של סבבים שבהם הקבוצות מתחרות כדי לצבור נקודות ולעלות לסיבוב הבא. סך של 208 קבוצות לוקחות חלק בתהליך המוקדמות, אשר חולק לשישה אזורים: AFC, CAF, CONMEBOL, CONCACAF, OFC ו-UEFA.

ההסמכה נמשכת ממרץ 2015 עד נובמבר 2017. שתי הנבחרות המובילות מכל קבוצה יעפילו לגמר גביע העולם ברוסיה עם שמונה מקומות מוקדמות נוספים שיוענקו על סמך גורמים שונים כולל דירוג פייר פליי והופעות קודמות בגביע העולם.

תהליך המוקדמות למונדיאל 2018 נמשך. בסך הכל מתחרות במוקדמות 208 קבוצות. תהליך ההסמכה יתבצע בשני שלבים:

בשלב הראשון יש שש קבוצות עם חמש קבוצות כל אחת. שתי הקבוצות הראשונות מכל קבוצה יעפילו לשלב הבא. בשלב השני, המתקיים בשני סבבים, מתחרות 32 נבחרות כדי לקבוע מי מהן תהיה כשירה לרוסיה 2018.

תהליך ההסמכה נמשך מאז אוקטובר 2015 והוא צפוי להסתיים בנובמבר 2017. ההסמכה יכולה להתרחש דרך ישיר או עקיף, תלוי מאיזו מדינה אתה מגיע ובאיזה אזור אתה משחק.

אילו קבוצות העפילו למונדיאל 2018?

גביע העולם הוא אחד מאירועי הספורט הפופולריים ביותר בעולם. הוא אוסף מיליוני אנשים מכל רחבי העולם. זה גם מביא את המיטב בספורטיביות ובמשחק הוגן. מונדיאל 2018 יתקיים ברוסיה בין ה-14 ביוני ל-15 ביולי 2018.

תהליך ההסמכה למונדיאל זה היה שונה מאוד מהמהדורות הקודמות מכיוון שהיו שני תהליכי מוקדמות נפרדים לאירופה ואפריקה, אסיה, אוקיאניה וצפון אמריקה ודרום אמריקה. להלן כל הנבחרות שהעפילו למהדורת המונדיאל השנה:

– ארגנטינה

– אוסטרליה

– בלגיה

– ברזיל

– קולומביה

– קוסטה ריקה

– קרואטיה

– דנמרק

– אנגליה

– צרפת

– גרמניה (מארחים)

– איסלנד

כתיבת תוכן – עט הזהב Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד