חדש באתר:

מי זה Cristiano Ronaldo ?

– חיים בצל אגדה – חיים מוקדמים – ה"אחד" הזהוב של פורטוגל

כריסטיאנו רונאלדו הוא אחד מאנשי הספורט המפורסמים בעולם. הוא כדורגלן פורטוגלי שמשחק במועדון הספרדי ריאל מדריד ובנבחרת פורטוגל. הוא שיחק כחלוץ, שחקן כנף וקשר התקפי.

הוא נולד כריסטיאנו רונאלדו דוס סנטוס אביירו ב-5 בפברואר 1985 בפונשל, מדיירה. לאביו קוראים חוסה דיניס אביירו ולאמו קוראים מריה דולורס דוס סנטוס אביירו.

הוא גדל על ידי אמו שעבדה במלון באי בזמן שאביו שיחק כדורגל במועדונים מקומיים ביבשת פורטוגל. הוא התחיל לשחק כדורגל גם בגיל צעיר כשהצטרף לאקדמיית הנוער של Sporting CP בגיל 9 שם נודע בשמו הפרטי 'רונאלדו'.

גדל עם רונאלדו

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי שמשחק במועדון הספרדי ריאל מדריד ובנבחרת פורטוגל.

הוא זכה ב-20 גביעים, כולל חמש נעלי זהב אירופאיות, והוא השחקן הראשון בהיסטוריה שזכה בארבעה פרסי נעלי זהב אירופאיות. הוא זכה בשלוש תארי פרמייר ליג, תואר אחד בלה ליגה ושתי ליגות אלופות של אופ"א.

רונאלדו נולד בפונשל, מדיירה בשנת 1985 והיה ילדם של מריה דולורס דוס סנטוס אביירו וחוסה דיניס אביירו. לאביו היה עבודה כטכנאי ציוד בנמל פונצ'ל בזמן שאמו עבדה כטבחית בבית. הוריו שניהם נולדו באי מדיירה; משפחותיהם היגרו מפורטוגל היבשתית למדיירה במאה ה-19.

רונאלדו ולה פוריה רוז'ה הספרדית

כריסטיאנו רונאלדו הוא שחקן כדורגל פורטוגלי שנולד בשנת 1985. הוא שיחק בנבחרת פורטוגל ובמועדון הספרדי ריאל מדריד. רונאלדו הוא אחד משחקני הכדורגל הטובים בעולם, זכה בשלושה פרסי שחקן השנה של פיפ"א, שלושה פרסי שחקן השנה של אופ"א ושני פרסי כדור הזהב. הוא גם זכה בארבעה תארי ליגת האלופות עם ריאל מדריד.

הוא נחשב לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה והוא נקרא בשם "רונאלדו" על שם סבו רבא ברזילאי.

ריאל מדריד: עולה לפסגה

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי שמשחק כפורוורד במועדון הספרדי ריאל מדריד ובנבחרת פורטוגל.

הוא אחד משחקני הכדורגל הטובים בעולם וזכה בחמישה פרסי כדור הזהב, הכי הרבה לשחקן אירופי ומדורג כשחקן הטוב בהיסטוריה. הוא הפך לשחקן הפורטוגלי הראשון של מנצ'סטר יונייטד כשעבר מספורטינג CP לפני שהפך לחלק בלתי נפרד מקבוצת ריאל מדריד.

כריסטיאנו רונאלדו, אחד משחקני הכדורגל הידועים בעולם, נולד ביום זה ב-1985.

כריסטיאנו רונאלדו דוס סנטוס אוויירו (באנגלית: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro; נולד ב-5 בפברואר 1985), הידוע בכינויו כריסטיאנו רונאלדו, הוא כדורגלן פורטוגלי המשחק כפורוורד במועדון האיטלקי יובנטוס וקפטן נבחרת פורטוגל. הוא נחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם ולעיתים קרובות מדורג על ידי מבינים, שחקנים ומאמנים כשחקן הטוב בעולם וכיום מחזיק בשיא של מרבית השערים שהובקעו בתחרויות רשמיות הן למועדון והן למדינה. הוא זכה ב-25 גביעים עם ריאל מדריד, כולל ארבע תארי ליגת האלופות וארבעה גביעי סופר קאפ של אופ"א.

כריסטיאנו רונאלדו הפך לאחד מהספורטאים בעלי השכר הגבוה ביותר בארצו כשעבר מספורטינג סי.פי למנצ'סטר יונייטד בגיל 18 ב-2003. ב-2004 הוא הצטרף לריאל מדריד שם זכה ב-17 גביעים בזמן ששיחק שם במשך תשע עונות, כולל חמש ליגה. כותרות.

מתאהב בריאל מדריד

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי ידוע. הוא משחק במועדון הספרדי ריאל מדריד מאז 2009. רונאלדו הפך לשחקן היקר בהיסטוריה כשהועבר ממנצ'סטר יונייטד לריאל מדריד ב-2009.

רונאלדו זכה בפרסים והצטיינות רבים, כולל חמישה פרסי כדור הזהב, שלושה פרסי נעל הזהב האירופית, שני תארי לה ליגה וארבעה תארי ליגת האלופות של אופ"א. הוא גם השחקן הראשון שזוכה בארבע נעלי זהב אירופאיות.

הקריירה של רונאלדו החלה כששיחק בקבוצת הנוער של ספורטינג סי.פי. בגיל 18, הוא חתם על החוזה המקצועי הראשון שלו עם Sporting CP ב-2002 וערך את הופעת הבכורה שלו ב-2003. ב-2004, רונאלדו נבחר לשחקן השנה בעולם של פיפ"א וזכה בפרס כדור הזהב על ידי הפיכתו לשחקן הצעיר ביותר שזכה אי פעם. פרסים אלה בגיל 20.

רונאלדו ונבחרת פורטוגל

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי שמשחק כפורוורד במועדון הספרדי ריאל מדריד ובנבחרת פורטוגל. הוא אחד השחקנים המעוטרים ביותר בתולדות הכדורגל, לאחר שזכה ב-26 גביעים בקריירה שלו.

רונאלדו הוא השחקן הראשון שזכה בארבע נעלי זהב אירופאיות (2007, 2009, 2011, 2013). הוא זכה בחמש אליפויות בארבע מדינות: אנגליה, איטליה, ספרד ופורטוגל.

הוא נבחר שלוש פעמים לשחקן השנה בעולם של פיפ"א (2008, 2013 ו-2014) ולשחקן הטוב ביותר באירופה של אופ"א פעמיים (2013 ו-2014). רונאלדו נולד ב-5 בפברואר 1985.

פרסים ושיאים

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי. הוא השחקן היחיד שזכה בחמישה פרסי נעל הזהב האירופית. השיא שלו של 25 שערים בעונת 2013-14 היה הסכום הגבוה ביותר שנרשם באותה תקופה.

הוא זכה בפרס כדור הזהב של פיפ"א בשלוש הזדמנויות, כבוד שניתן לשחקן הטוב ביותר בכדורגל העולמי.

כריסטיאנו רונאלדו הוא כדורגלן פורטוגלי. הוא נולד ב-5 בפברואר 1985 בפונשל, מדיירה. הוא השחקן המעוטר ביותר בתולדות הכדורגל, עם חמישה פרסי כדור הזהב וארבעה פרסי נעל הזהב האירופית.

הוא התחיל את הקריירה שלו כשחקן נוער בספורטינג סי.פי ולבסוף חתם במנצ'סטר יונייטד ב-2003. הוא עזב את מנצ'סטר יונייטד כדי להצטרף לריאל מדריד ב-2009 תמורת שיא של 80 מיליון פאונד. ביוני 2016 הוא חתם על חוזה משופר שהפך אותו לכדורגלן בעל השכר הגבוה ביותר בעולם באותה תקופה.

ב-2017, רונאלדו זכה בכדור הזהב הרביעי שלו ובנעל הזהב האירופית החמישית, והפך לשחקן השני בלבד שזוכה בשני הפרסים ארבע פעמים כל אחד (אחרי ליונל מסי).

כתיבת תוכן – עט הזהב Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד