חדש באתר:

קבוצת כדורסל הפועל חולון

הפועל חולון היא קבוצת הכדורסל הישראלית היחידה בליגה הבכירה של ליגה אירופית.

הפועל חולון היא קבוצת הכדורסל הישראלית היחידה בליגה הבכירה של ליגה אירופית. הקבוצה הוקמה ב-1957, וזכתה שש פעמים בליגת הכדורסל הישראלית, וכן בגביע פיב"א אירופה לאלופות (שנונה מאוחר יותר לפיב"א יורוקאפ), ב-1981.

המועדון היה אלוף ליגה ישראלית שש פעמים וזכה פעם אחת בגביע אירופה לאלופות של פיב"א (ששמו שונה מאוחר יותר לפיב"א יורוקאפ). היא גם אחת משתי הקבוצות היחידות שמעולם לא ירדו מליגת העל בישראל.

ב-1997 הפכה הפועל חולון לחברה משותפת, אך היא ירדה מהליגה הבכירה בתום אותה עונה. בשנת 2000 הם חזרו לשחק בליגת העל בישראל והגיעו לגמר ראשון מאז 1994. הם נוצחו על ידי מכבי תל אביב במגרש הביתי שלהם לעיני 13 אלף איש.

הפועל חולון היא קבוצת הכדורסל הישראלית היחידה בליגה הבכירה של ליגה אירופית.

חולון, הפועל צ'ו

מי הם הפועל חולון, מאיפה הם וההישגים הנוכחיים שלהם

הפועל חולון היא קבוצת כדורסל מקצועית בישראל. כרגע הם משחקים בליגת העל הישראלית. הפועל חולון הוקמה בשנת 1954, מה שהופך אותה למועדון הכדורסל הוותיק בישראל. המועדון השיג את ההצלחה הגדולה הראשונה שלו בזכייה בגביע המדינה ב-1960 ולאחר מכן שוב ב-1962.

צבעי הצוות הם כחול ולבן.

הפועל חולון הוא מועדון כדורסל מקצועי מהעיר חולון בישראל. המועדון נוסד בשנת 1957, והם משחקים כיום בליגת העל הישראלית.

הפועל חולון הוקמה על ידי חברי הפועל תל אביב שרצו ליצור קבוצה שתייצג את עירם. המשחק הראשון שלהם היה ב-27 בנובמבר 1957 מול הפועל חיפה והיא ניצחה ב-10 הפרש.

הישגים נוכחיים:

אלופות ליגת העל של ישראל: 2008-2009, 2012-2013, 2013-2014

אלופי גביע המדינה: 2013

קיצור היסטוריה של מועדון הכדורסל הפועל חולון

קבוצת הפועל חולון בכדורסל הוקמה בשנת 1954. הקבוצה היא אחת הקבוצות המצליחות בכדורסל הישראלי, עם למעלה מ-10 אליפויות ו-8 גביעים.

ב-2016, מועדון הכדורסל של הפועל חולון עשה היסטוריה כשהיה לנבחרת ישראל הראשונה שזוכה במשחק יורוליג באירופה.

הפועל חולון הוא מועדון כדורסל מקצועי בישראל. הקבוצה נוסדה בשנת 1951 ומשחקת בליגת העל בישראל משנות ה-50. ב-1955 זכתה הפועל חולון באליפות המדינה הראשונה שלה והיא זכתה בה גם בארבע הזדמנויות נוספות.

השחקנים שעשו היסטוריה בהפועל חולון

קבוצת הכדורסל של הפועל חולון היא נבחרת ישראל הראשונה שזוכה באליפות אירופה, והיא עשתה זאת בסטייל. הקבוצה מורכבת משחקנים שעשו היסטוריה בהפועל חולון, וכולם אגדות בעיני האוהדים שלהם.

הפועל חולון הוא מועדון כדורסל מקצועני ישראלי שנוסד בשנת 1957. יש להם יריבות ארוכת שנים עם מכבי תל אביב, אשר זכתה לכינוי אחת מיריבות הספורט הגדולות בכל הזמנים על ידי ESPN.

בשנת 2000 זכתה הפועל באליפות אירופה הראשונה אי פעם כשהביסה את מעצמת הכוח הרוסית צסק"א מוסקבה בטורניר הפיינל פור. הם הובלו על ידי שני יבואנים אמריקאים – הפוינט גארד אנתוני פארקר והפאוור פורוורד ריצ'רד ג'פרסון – וכן הסנטר הישראלי טל ברודי שנבחר ל-MVP של הטורניר.

הפועל חולון הוא מועדון כדורסל ישראלי שבסיסו בחולון. המועדון נוסד בשנת 1954 והוא אחת הקבוצות המצליחות בתולדות הכדורסל הישראלי. היא זכתה בשלושה גביעי מדינה, שישה גביעי מדינה, ארבע תארי ליגה ושישה גביעי סופר קאפ.

השחקנים שעשו היסטוריה בהפועל חולון הם:

– טל ברודי,

– יותם הלפרין,

– מיקי ברקוביץ',

– אורי מלמיליאן,

– יוגב אוחיון

כתיבת תוכן – עט הזהב Fly Guy

פופולארי
iCount חשבונית ירוקה - מערכת הנהלת חשבונות

The Butterfly Button

גלילה לראש העמוד